خدمات اپیلی

برای آشنایی بیشتر با خدمات ما می توانید براحتی از طریق تماس تلفنی و یا پست الکترونیک در تماس باشید.

آنچه برای شما مخاطبین عزیز فراهم می آوریم:

  • توسعه ایده های ناب در زمینه فناوری اطلاعات در وهله اول و نیز زمینه هایی غیر از فناوری اطلاعات

  • شخصی سازی دیجیتالی برند شخصی یا سازمانی شما برای توسعه کسب و کارهای حال حاضر و نیز جدید برای شما

  • توسعه اپلیکیشن های فروشگاهی و ارائه مشاوره برای تاسیس فروشگاه های اپلیکیشن محور

  • ارائه مشاوره و نظارت بر طراحی و توسعه اپلیکیشن ها با فناوری کاملاً به روز و حرفه ای

تیمی مجهز به دانش بین المللی

در زمینه های فناوری اطلاعات و مدیریت سازمان حرفه ای، اعضای تیم بخوبی قدرت تحلیل مسائل پیش آمده را با کمک دانش به روز شده در اختیار دارند.

توجه ویژه به نیازهای شما

آنچه برای ما در اولویت قرار دارد، درک نیازهای شماست، لازم نیست برای سود بیشتر، همواره ما پروژه را از شما دریافت کنیم، تنها ارائه مشاوره سازنده و دلسوزانه گاهی برای شما کفایت می کند.

تست حرفه ای اپلیکیشن ها

بدیهی ست ما بدون انجام تست های لازم چه از لحاظ فنی و چه از لحاظ بازاریابی، نسخه اپلیکیشن را به شما ارائه نخواهیم کرد. لازم بذکر است، تمامی تست ها با استانداردهای روز دنیا قیاس شده و بر اساس آن اقدام می گردد.

بررسی ایده های شما در محیطی صمیمی

اطمینان کافی داریم در طی جلساتی که با ما برگزار می کنید، حسی جز احساس راحتی و صمیمیت درون شما ایجاد نخواهد شد. تنها با یک جلسه بررسی به این نتیجه خواهید رسید چون مشتریان قلب کسب و کار ما هستند.

توجه ویژه به عوامل محیطی

خب همیشه توانایی فنی برای توسعه و طراحی نرم افزارهای تلفن همراه کافی نیست. چه بسا اپلیکیشنی توسعه داده شده ولی تحت تاثیر مشکلات اجتماعی و اقتصادی در یک مقطع خاص، شکست خورده است.

اپلیکیشن های چندزبانه حرفه ای

شما برای توسعه برند شخصی خود و یا کسب و کارتان نباید محدود به زبان فارسی باشید. برای فعالیت های برون مرزی شما هم در زمینه های فناوری اطلاعات برنامه داریم.

چگونه خدمات به مشتریان ارائه می گردد؟

1 . طرح مسئله و بیان مشکل از سمت شما

در مرحله اول با ما در تماس باشید، مشکل خود را بیان کنید. نگذارید صحبتی ناگفته و مبهم باقی بماند. مشاورین ما با اشتیاق آماده شنیدن مسائل شما هستند تا گام مثبتی برای رفع مشکل و یا ایجاد سودآوری برای شما بردارند.

2 . اقدام برای ارائه طرح جهت رفع مشکل

درخواست شما عزیزان می تواند در زمینه طراحی و توسعه نرم افزار تلفن همراه باشد و یا اخذ مشاوره برای راه اندازی فروشگاه اینترنتی اپلیکیشن محور، فرقی نمی کند به هر حال راه حل مورد نظر توسط کارشناسان ما در بازه زمانی که با شما توافق می شود، ارائه خواهد شد و تا زمانیکه رضایت خاطر شما فراهم نشده دست از تغییر طرح اولیه برنخواهیم داشت.

3 . ارائه نسخه تستی اپلیکیشن و یا طرح تجاری موردنظر

اگر درخواست شما در زمینه تولید اپلیکیشن بوده، بدون شک نسخه نهایی دارای خطاهایی ست که بایستی توسط ما تست شده و به شما ارائه گردد. اگر هم طرحی تجاری و یا ایده ای دارید و با ما در میان گذاشته بودید، نسخه پرورش داده شده و تصحیح شده آن با شما بررسی خواهد شد. پس مطمئن باشید بررسی، تست و اصلاح ایرادات در این مرحله در دستور کار قرار خواهد گرفت.

4 . تحویل محصول و یا اتمام ارائه مشاوره

در نهایت پس از انجام تست های صورت گرفته و اصلاح ایرادات و یا دریافت بازخورد از شما عزیزان در زمینه مشاوره های ارائه شده، محصول به شما تحویل خواهد شد و یا پرونده مشاوره با شما بسته خواهد شد. به شما این اطمینان خاطر را می دهیم که ارائه خدمات پس از فروش و نیز مشاوره های تکمیلی برای شما متوقف نخواهد شد و در صورت تمایل شما ادامه دار خواهد بود تا شما در مسیری امن قرار دهیم.