درباره ما

اپیلی خود را موظف می داند که با جدید ترین ایده ها در دنیای فناوری اطلاعات در کنار شما باشد.

ایده های ناب با طعم اپلیکیشن های اپیلی گونه

در واپسین روزهای پاییزی سال 1396 گروهی از مهندسین و مدیران گرد هم آمدند، گروهی که مشتاق به خدمت گرفتن دانش انفورماتیک بودند و با تکیه بر آن تصمیم داشتند تا با ایده پردازی های بلند پروازانه ولی در عین حال واقع گرایانه، سعی در ارتقای کیفیت زندگی روزمره ایرانیان دوست داشتنی، داشته باشند.
خیلی از اپلیکیشن های امروزی مانند آنهایی که در حمل و نقل شهری و یا سفارش غذا فعال بودند موفق به تغییر عادات روزمره هم وطن عزیزمان شدند. توفیقی که براحتی با گذشت کمتر از یکسال یا حتی در برخی موارد با گذشت 3 تا 4 ماه توانستند تعداد بسیار زیادی از آنها را جذب دنیای اپلیکیشن و فناوری کنند.

حالا ما بر آن شدیم تا با انگیزه، دانش به روز و بین المللی و نیز تجربه سالیان دراز در کدنویسی و خلق ایده های تکرارنشدنی و حقیقتاً سازنده در دنیای هزار توی وب، چنین محصولات با کیفیتی را برای ارتقای سطح زندگی ایرانیان عزیز، خلق کنیم. برای عملی ساختن این چشم انداز، بهتر است مختصری از تیم ما هم بدانید…

دوستان عزیز، تیم ما متشکل از یک مهندس نخبه کدنویس با پس زمینه تحصیلی نرم افزار کامپیوتر، یک استراتژیست خلاق و با انگیزه با مدرک دکترای حرفه ای کسب و کار و همین طور یک متخصص UI و UX جسور و با انرژی با همین پس زمینه تحصیلی مشابه است.

و اما، می دانید “اپیلی” چه معنایی داشت که در ذهن ما حاصل ایجاد جرقه ای برق آسا بود؟

این اسم بعد از جلسات همفکری متعددی که همه اعضای تیم برای تعیین نام گروه داشتند، به ناگهان به ذهن ما رسید، در چشمانمان می توانستید برق شادی و شعف را براحتی بدون چشم مسلح ببینید! و این نام انتخاب شد تا روشنگر مسیر ما با محوریت تکوین و توسعه اپلیکیشن های موبایل و وب باشد.

در نهایت بدانید که پشتوانه و تکیه گاه بزرگ ما، همین اعتماد و علاقه شما به نتایج فعالیت های ما و انتقادهای سازنده احتمالی شما مخاطبین گرامی است.

همیشه در مسیر سرسبز و پرپیچ و خم و هیجان انگیز اپلیکیشن های موبایل همسفر ما باشید…

دریافت مشاوره حرفه ای برای اپلیکیشن فروشگاهی نیاز دارید؟

تا دیر نشده و از بقیه رقبایتان عقب نمانده اید، اقدام کنید تا سر و سامان و سرعتی سفارشی به کسب و کار آنلاین خود بدهید.

shadow

مزایای استفاده از ایده های اپیلی چیست؟

1 . دانش بین المللی

ارتباط با طراحان و متخصصین بین المللی ما را همیشه به روز نگه داشته و باعث آسودگی خاطر شما در تحویل گرفتن سفارشات می شود.

2 . شفافیت در گفتار، تعهد در کردار

نه تنها با شفافیت تمام، همگی زوایا و جوانب پروژه را در جلسات مشاوره برای شما عزیزان شرح می دهیم، بلکه خود را ملزم می دانیم که حتماً هر آنچه گفته ایم عملی شود.

3 . استانداردهای جهانی

توجه ویژه ای که اعضای تیم اپیلی به استانداردهای جهانی دارند، سبب شده که تلاش و وسواسی صد چندان برای براورده شدن نیاز شما ایرانیان عزیز داشته باشیم تا ماموریت مان را عملی کرده و هم وطنان گرامی محصولاتی با کیفیت برابر با محصولات بین المللی در اختیار داشته باشند.

مجموعه ای از مزایای ناب، با طعم اپلیکیشن های اپیلی

مشتریان نیازی نیست که خیلی منتظر بمانند

اپلیکیشن های موبایلی جایگزینی مناسب برای گشت و گذار موبایلی در اینترنت است. ببینید برای گشت و گذار در اینترنت با موبایل باید مرورگر را باز کنید، آدرس URL را وارد کنید و Enter را بزنید، انتظار شروع می شود. در حالیکه فقط در عرض چند ثانیه با باز کردن اپلیکیشن به دنیایی از داده های Offline دسترسی پیدا می کنید.

اپلیکیشن های موبایلی وسیله یادآور برند شما به مخاطبین هستند 

اپلیکیشن های موبایلی از طریق افزایش نمایش برند شما در پیش چشمان مخاطبین، مرتباً باعث تقویت برند کسب و کار شما می شوند. خب یک مقایسه خیلی ساده می توانید انجام بدهید، اینکه برند شما در Bookmark مرورگر مشریان باشد یا اینکه کسب و کار شما با یک اپلیکیشن روی گوشی تلفن همراه آنان باشد؟ مسلماً در روش دوم، بهتر دیده می شوید.  

میزان مشارکت مشتریان شما افرایش خواهد داشت

برای کسب و کارهایی که مشتریان تا حد زیادی با آن سر و کار دارند، بیشتر ترجیح آنان بر آن است که مستقیماً وارد اپ شده و مشکلات خود را حل کنند. به دو منظور، یکی ارتقای فرایندهای کسب و کار و دیگری بهبود دسترسی مشتریان به کسب و کارهاست. هدف استفاده از اپلیکیشن های موبایلی، ارتباط دائمی با مخاطبین است که این مورد را ابزاری متمایز کننده برای صاحبین کسب و کارها قرار داده است.  

و ده ها مزیت دیگر که می توان در این زمینه به آن اشاره کرد.