ایده های طراحی اپلیکیشن در زمینه مدیریت زمان

ایده های طراحی اپلیکیشن در زمینه مدیریت زمان

بدون شک شما هم با ما در این مورد که زمان سرمایه ای بسیار ارزشمند و غیر قابل بازیافت است، موافق هستید.

از اونجایی که اکثراً مردم کشورهای کمتر توسعه یافته ایده های ناب فناوری اطلاعات را از سمت کشورهای توسعه یافته دریافت می کنند، من هم در این مقاله سعی کردم به شما برسونم که اونها در زمینه مدیریت زمان تا بحال چه کرده اند.

به همین خاطر در این مقاله، بعضی از بهترین ایده های طراحی اپلیکیشن های موفق کاربردی در زمینه مدیریت زمان به روز را معرفی کردیم.

با هم اولین طراحی اپلیکیشن موفق را بررسی می کنیم: با من همراه باشید…

 

RESCUETIME

قابلیت ها:

  • با استفاده از این ابزار می تونید زمانی را که صرف وب سایت ها و یا اپلیکیشن های دیگر کرده اید، بصورت گزارشی مفصل بر اساس فعالیت هایی که داشته اید ارائه کند. با تکیه بر این مورد، می تونید تصویری کلی از زمانی که در طول روز صرف کرده اید داشته باشید.
  • قابل نصب برای لینوکس، کامپیوترهای شخصی، Mac و سیستم عامل Android

مدیریت زمان 1

قیمت: نسخه پایه یا Lite این نرم افزار رایگان هست اما نسخه ممتاز، قابلیت هایی را در اختیار شما قرار میده مثل زنگ هشدار، بلاک کردن وب سایت های متفرقه که باعث اتلاف وقت شما میشه، فیلترها و گزارشات مفصل تر و سالیانه هزینه ای حدود ۳۵۰ هزار تومان خواهد داشت. ولی ۴ ماه اول رایگان بوده و بعد از اون ماهی حدود ۴۵ هزار تومان باید پرداخت بشه. البته به لطف دوستان طراح، مهلت تست ۱۴ روزه ای برای همین نسخه ممتاز برای شما فراهم شده.

 

اگر نیاز دارید بهترین اپلیکیشن ها در زمینه برقراری ارتباطات را هم مطالعه کنید، پیشنهاد می کنم این مطلب را از دست ندهید. 

 

MY MINUTES

قابلیت ها:

  • اگر حس می کنین نمی تونید براحتی روی کنترل و برنامه ریزی وظایف و امورات روزمره تسلط کافی داشته باشید، و یا دارید زمان زیادی را صرف رسانه های اجتماعی مثل Pinterest و .. میکنید، این اپلیکیشن میتونه شما را از این وضعیت نجات بده. اون هم با تعیین اهدافی مثل “صرف تنها ۱ ساعت برای بررسی ایمیل ها” و یا “نیم ساعت تمرین های هوازی” و …

 

مدیریت زمان 2

قیمت : برای نسخه کامپیوتر رومیزی شخصی رایگان ولی برای آیفون، آیپاد تاچ و آیپد باید حدود ۱۸ هزار تومان برای خرید اپلیکیشن هزینه کنید.

 

OMNIFOCUS

قابلیت ها:

  • این اپلیکیشن به کاربر خبر می دهد که کدام کارهای روزمره در حال سررسید شدن هست و چه زمانی دقیقا این اتفاق خواهد افتاد. همچنین وظایف روزمره تکمیل شده را مرور کرده و بین کامپیوتر شخصی و تلفن همراهتان بروزرسانی می کند.
  • قابلیت کار با آیفون، آیپد، ساعت Apple و Mac.

مدیریت زمان 3

قیمت: نسخه استاندارد iOS حدود ۲۴۰ هزار تومان و نسخه حرفه ای نزدیک به ۳۰۰ هزار تومان هزینه خواهد داشت. اما برای Mac هزینه حدود ۲۴۰ هزار تومان برای نسخه استاندارد و قریب به ۴۸۰ هزار تومان برای نسخه حرفه ای هزینه خواهد داشت. یک مهلت تست ۲ هفته ای البته موجود هست. ضمناً اگر این اپلیکیشن را خریداری کنید، ضمانت بازگشت ۳۰ روزه در صورت نارضایتی برای شما فراهم شده.

 

TRIPIT

قابلیت ها:

  • یکپارجه سازی تمام پلن های سفر شما در یک برنامه تا در هر زمان و مکان قابل دسترسی باشد و حتی وب سایتی که خرید بلیط را انجام داده اید نیازی نیست در دسترستان باشد.
  • باید کاربران تمامی ایمیل های مرتبط با سفرشان را به این نرم افزار منتقل کنند و نرم افزار از این طریق می تونه به شما کمک کنه.
  • همینطور قابلیت بررسی زمان تاخیر و پرواز و مسیرهای فرودگاه ها و گزارشات آب و هوا،  در این اپلیکیشن پیش بینی شده.
  • سازگار یا آیفون، آیپد، ویندوز فون ۷، Mac و کامپیوترهای رومیزی شخصی.

 

مدیریت زمان 4

قیمت: خب برای خود اپلیکیشن نیازی نیست هزینه کنید اما نسخه حرفه ای حدود ۳۰۰ هزار تومان ماهانه هزینه داره و برای تیم ها، از ماهی حدود ۱۸۰ هزار تومان برای ۱۰ کاربر شروع میشه. هر دو پلن یک مهلت تست یک ماهه هم دارند.

 

 

خب در این بخش هم اپلیکیشن های مرتبط با مدیریت زمان بررسی شدند، امیدوارم خوشتون اومده باشه. اگر پیشنهاد، انتقاد و یا نظری دارید برای ما در بخش دیدگاه ها، ارسال کنید. 

 

/ طراحی اپلیکیشن

اشتراک نوشته

درباره نویسنده

علی مشکاتی

من علی مشکاتی فعال در زمینه وردپرس، تبلیغ نویسی برای سئو و وبلاگ نویسی حرفه ای هستم، امیدوارم مطالب پست شده مورد پسند شما واقع شود.

دیدگاه

دیدگاهی وارد نشده است.

ارسال پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد فیلدهای اجباری با علامت مشخص شده اند *